5 نرم افزار مدیریت زمان مناسب برای معماران

 در Architecture & Building, Construction Consultant

یکی از چالشهایی که معماران با آن روبه‌رو هستند مدیریت زمان و برنامه ریزی است که لازمه ی موفقیت در یک پروژه معماری است.

فرانک لوید رایت معمار معروف می گوید: پزشکان می توانند اشتباهات خود را زیر خاک کنند. اما معماران فقط میتوانند برای رفع اشتباهات خود به مشتریان توصیه کنند گیاه پیچک بکارند.

در اینجا به معرفی 5 نرم افزار مدیریت زمان می پردازیم که به معماران کمک می کند برنامه ریزی دقیق تری برای پروژه‌های خود داشته باشند.

 BQE Core

نرم افزار BQE Core که پیش تر با نام ArchiOffice شناخته می شد توسط معماران برای حفظ زمان طراحی شده است.این نرم افزار دارای ویژگی های time tracking, invoicing, document management که امکان مدیریت زمان و مدیریت اسناد را می دهد.

 dapulse

نرم افزار dapulse یکی از بهترین نرم افزار های مدیریت می باشد که دلیل داشتن ویژگی های proposal management, document management, and client management بسیار مناسب معماران است.

Deltek Ajera

نرم افزار Deltek Ajera با ترکیب مدیریت پروژه و حسابداری مخصوص معماران و شرکت های مهندسی طراحی شده است.شرکت ها می توانند تنها با استفاده از این نرم افزار نیاز های مدیریت پروژه و حسابداری خود را برطرف کنند بسیار مفید است.

Newforma

از دیگر نرم افزارهای قوی ارائه شده برای مدیریت زمان که مخصوص معماران و شرکت های مهندسی طراحی شده نرم افزار Newforma است. این نرم افزار دارای ویژگی هایproject managemen,ducument management است و توسط 1500شرکت معماری مختلف در سراسر جهان استفاده می شود.

workflowmax

هدف این نرم‌افزار ارائه همه خدمات در یک برنامه مدیریتی است و برای اکثر مشاغل از معماری تا وکالت مناسب است. به عنوان ابزاری برای معماری این نرم‌افزار دارای ویژگی‌های مدیریت قرارداد، مدیریت اسناد، مدیریت پیشنهادات می باشد و به عنوان نرم افزار مدیریت پروژه، مدیریت بودجه مدیریت و مدیریت وظایف است

نوشته های اخیر

یک نظر بدهید

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

0

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

تماس با ما